Jachtowy Sternik Morski w Chorwacji - kurs zakończony egzaminem

Poszerz swoje horyzonty i zdobądź u nas uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego. Będziesz mógł prowadzić dowolne jednostki żaglowe i motorowe po śródlądziu, a po wodach morskich jachty o długości kadłuba do 18 m.

Najbliższy termin: 27.04-4.05.2024 r.

W ramach szkolenia:
- nauczymy Cię wszystkich manewrów niezbędnych do bezpiecznego pływania zarówno na żaglach, jak i na silniku
- będziemy kładli szczególny nacisk na praktyczne aspekty prowadzenia jachtu
- poznasz m.in. tajniki nawigacji i podstawy meteorologii
- pokażemy Ci na jakie rzeczy zwracać uwagę przy czarterowaniu jachtu
- każdy członek załogi będzie dowodził jachtem, pełnił funkcję nawigatora oraz pracował jako załogant

Po ukończonym szkoleniu będziesz czuł się pewnie i bezpiecznie na wodzie samodzielnie prowadząc jacht. Dodatkowo, wybierając nasze szkolenie, poznasz najpopularniejszy akwen na wakacyjne rejsy jakim jest Adriatyk :)

Kurs będzie zakończony egzaminem na stopień Jachtowego Sternika Morskiego. Aby przystąpić do egzaminu wymagane jest ukończenie 18go roku życia oraz staż morski w wymiarze 200 godzin. Podczas kursu będzie możliwość zdobycia ok. 70 godzin stażu.

Cena kursu: 3500 zł

Cena obejmuje: szkolenie z manewrowania jachtem oraz opiekę instruktora przez cały czas trwania kursu; miejsce na jachcie (zakwaterowanie w kabinach dwuosobowych); zajęcia teoretyczne; sprzątanie jachtu po rejsie.

Koszty dodatkowe: zaprowiantowanie + opłaty portowe + paliwo do jachtu (skipper nie uczestniczy w składce załogi), dojazd (pomagamy go zorganizować), ubezpieczenie, egzamin: 350 zł

Zapisy:
kpt. Jakub Szymański
+48 503 448 402
biuro@borntosail.pl