Rozpoczęcie sezonu w tropikach? Dlaczego nie ;-)

Piękne wyspy, szmaragdowa woda, doskonałe jedzenie, bajeczne plaże, tropikalna dżungla, doborowe towarzystwo - to wszystko składa się na doskonałą podróż. Odkryj z nami raj na wodzie. Nie bez powodu Roger Moore walczył tu z Człowiekiem ze Złotym Pistoletem, a Leonardo di Caprio zatracał się na Niebiańskiej Plaży. Przekonaj się sam jak magnetyczne są to miejsca.

Podczas rejsu odwiedzimy między innymi:
Phuket gdzie będzie nasz start i meta. Stamtąd wpłyniemy do zatoki Phang Nga. Kiedy myślisz o Tajlandii najprawdopodobniej to właśnie tę zatokę masz przed oczami. Malownicze laguny, wyspy-skały wyrastające wprost z wody, jaskinie ukryte w wapiennych skałach i wyspa Jamesa Bonda - to tu! Z kolei prowincja i miasto Krabi szczyci się najpiękniejszymi plażami w regionie. Stąd już tylko krok do Niebiańskiej Plaży (Maya) Leonarda di Caprio. Na wyspie Phi Phi będziemy mogli zakosztować imprezowego życia, albo po prostu zachwycić się jej wyjątkowością - wyspa to w zasadzie dwie skały porośnięte bujną roślinnością połączone plażami z miękkim piaskiem. Na wyspie Ko Muk śmiałkowie będą mogli odkryć bajkową zamkniętą lagunę, do której wpłynąć można tylko wpław. Dla amatorów podwodnego świata odwiedzimy też wyspę Ko Racha Yai - wymarzone miejsce do snorcklingu. Później maleńka acz urocza Koh Khai i wracamy do Phuket.
To tylko niektóre miejsca - resztę musicie zobaczyć na własne oczy.

Popłyniemy wygodnym jachtem, z doświadczonym skipperem, który zadba o bezpieczeństwo załogi i jachtu. Dla chętnych możliwe szkolenie z zakresu żeglarstwa. Ale aby z nami płynąć nie trzeba być doświadczonym Wilkiem Morskim - wystarcza pozytywne nastawienie i odrobina poczucia humoru.

Termin: marzec 2021

Cena:

Cena zawiera:

  • miejsce na jachcie
  • opiekę doświadczonego skippera
  • sprzątanie końcowe

Koszty dodatkowe:

  • składka jachtowa na paliwo, zaoprowiantowanie, opłaty portowe itp. 100 eur/os. (rozliczana po rejsie). Skipper nie bierze udziału w składce jachtowej.
  • dojazd - pomagamy zorganizować
  • kaucja za jacht w 2 wersjach: zwrotna w całości po zakończeniu rejsu 350 eur lub 60 + 60 eur z tzw ubezpieczeniem kaucji.
  • indywidualne ubezpieczenie

Dokładna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, kondycji i preferencji załogi, co składa się na ostateczną decyzje skippera.

Każdy uczestnik jest jednocześnie załogantem, co oznacza, że bierze czynny udział w życiu jachtu.

Kontakt:
kpt. Jakub Szymański
+48 503 448 402
biuro@borntosail.pl