Kurs Voditelj Brodice - skipper chorwacki

Nasz kurs przygotuje Cię do samodzielnego prowadzenia jachtu po wodach Adriatyku.

Najbliższy termin: 27.04.-4.05.2024 r.

W ramach szkolenia nauczymy Cię manewrów niezbędnych do bezpiecznego pływania zarówno na żaglach,jak i na silniku. Podczas szkolenia będziemy kładli szczególny nacisk na praktyczne aspekty prowadzenia jachtu. Poznasz również m. in. tajniki nawigacji, podstawy meteorologii, pokażemy Ci na jakie rzeczy zwracać uwagę przy czarterowaniu jachtu. Podczas szkolenia każdy członek załogi będzie dowodził‚ jachtem, pełnił funkcję nawigatora oraz pracował jako załogant. Po ukończonym szkoleniu będziesz czuć się pewnie i bezpiecznie na wodzie samodzielnie prowadząc jacht. Dodatkowo, wybierając nasze szkolenie, poznasz najpopularniejszy akwen na wakacyjne rejsy jakim jest Adriatyk :)

Cena kursu: 3500 zł

Cena obejmuje: szkolenie z manewrowania jachtem oraz opiekę instruktora przez cały czas trwania kursu; miejsce na jachcie (zakwaterowanie w kabinach dwuosobowych); zajęcia teoretyczne; sprzątanie jachtu po rejsie.

Koszty dodatkowe: zaprowiantowanie + opłaty portowe + paliwo do jachtu (skipper nie uczestniczy w składce załogi), dojazd (pomagamy go zorganizować), ubezpieczenie, egzamin: ok. 400 zł

Zapisy:
kpt. Jakub Szymański
+48 503 448 402
biuro@borntosail.pl