Mówią, że nie można mieć wszystkiego... Czy na pewno? Kiedy brakuje czasu by kolejno realizować marzenia trzeba je połączyć! Jak to zrobić?

Przedstawiamy rozwiązanie dla osób, które chciałyby połączyć wakacje z rodziną ze szkoleniem żeglarskim:

Rejs w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Proponujemy rejs w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, stanowiących grupę rozległych, malowniczych jezior – jeden z najpiękniejszych regionów krajobrazowych w Polsce – idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych i letniego wypoczynku.
Podczas rejsu odwiedzimy m.in. Sztynort – największy port północy z pięknym tajemniczym pałacem rodziny von Lehndorff, Mamerki – kompleks trzydziestu, świetnie zachowanych, poniemieckich bunkrów z okresu II wojny światowej, Leśną Keję i Harsz z pięknym piaszczystym zejściem do wody, Kietlice – miejsce startu corocznych regat Mamry Challenge i wiele innych malowniczych zakątków.

Jacht na wyłączność dla rodziny

Będziemy żeglować wygodnym, bezpiecznym i nowoczesnym jachtem, który na czas rejsu stanie się naszym domem. Typ i wielkość jachtu dostosujemy do indywidulanych potrzeb i preferencji załogi.

Doświadczony sternik i instruktor żeglarstwa w jednej osobie

Rejs i szkolenie będzie prowadził doświadczony sternik-instruktor, który doskonale zna rejon, w którym pływamy, dba o bezpieczeństwo załogi i pilnuje by każdy podczas rejsu zdobył jak najwięcej nowych umiejętności.

Szkolenie żeglarskie i wakacje nad wodą

W trakcie rejsu możemy więcej czasu poświęcić nauce żeglarstwa, więcej zwiedzać lub skoncentrować się na zabawie i zażywaniu kąpieli słonecznych i wodnych – plan rejsu i szkolenia będzie dostosowany do preferencji załogi.

Poziom szkolenia będzie dostosowany do posiadanych umiejętności członków załogi: od podstaw żeglarstwa do szlifowania technik manewrowania jachtem na żaglach lub w porcie oraz obsługi technicznej jachtu. Zaawansowani żeglarze mogą zdobyć umiejętności kapitana jachtu samodzielnie prowadząc jacht pod nadzorem sternika-instruktora.

W szkoleniu może uczestniczyć cała załoga lub tylko wybrane osoby (choć doświadczenie pokazało nam, że bardzo szybko wszyscy załoganci przekonują się do brania w nim aktywnego udziału).

Każda oferta przygotowywana jest indywidualnie w zależności od potrzeb i umiejętności załogi

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:
Kpt. Jakub Szymański
Tel. 503 448 402
E-mail: biuro@borntosail.pl